İDES ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Enerji, hayatın gerekli olan en önemli yapı taşıdır. Geçmişten günümüze kadar her geçen gün önemi artan enerji kaynaklarının, verimli kullanılması gerekli hale gelmiştir. Bu sebeple her alanda enerji verimliliğini ön plana çıkaran çalışmalar yapılmakta ve bu çalışmalardan ortaya çıkan ürünler dünya genelinde hızla gelişen bir pazar payına sahip olmaktadır.

Dünya genelinde önemli bir enerji tüketim payına sahip olan aydınlatma sektörü de bu kapsamda daha az enerji harcayan, uzun ömürlü ve kullanışlı yeni ürünler geliştirmeye mecbur kalmıştır. Bu sebeple uzun zamandır kullanılan ve temelinde yarıiletken teknolojisini barındıran Led’ler (Light Emitting Diode", Işık Yayan Diyot), geliştirilerek yüksek aydınlatma değerlerine ulaşılmıştır. Bu çalışmaların ürünü olan yüksek aydınlatma değerlerine sahip yeni nesil Led’ler, Power Led olarak isimlendirilmiş ve bu ürünler farklı tasarımlarla birçok aydınlatma uygulamasında kullanılmaya başlanmıştır.

İdes Elektronik olarak amacımız, elektronik ve power led uygulamalarını geliştirip mevcut kullanılan aydınlatma ürünlerinin yerine, daha düşük miktarda enerji harcayan power led li aydınlatma ürünleri üreterek, aydınlatma sektöründe tüketilen enerjinin en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak ve çok çeşitli Power Led’li aydınlatma ürünleriyle, hayallerinizde ki ambiyansı oluşturmaya yarayacak ürünleri sizlere sunmaktır.

En çok satılan ürünler

Real Time Web Analytics